меню

Медіабаїнг

Закупівля рекламного часу на телебаченні, радіо, рекламних площ в інтернет просторі. Медіа-баїнг від професіоналів своєї справи економить час наших клієнтів і позбавляє їх від різного роду неприємностей: контролю за своєчасною ротацією реклами і за якість спланованих носіїв.

Працюємо з лідерами за цільовою аудиторією

 1. Послуги ROSTMEDIA.TV базуються на розумінні специфіки ринку даних, об’єднання комунікаційних стратегій і медійної ефективності. Високий внутрішній рівень залученості в бізнес партнера дає нам величезну перевагу.
 2. Під час кризи всі роблять ставку на ефективність, а у нас ефективність – спочатку лежить в основі роботи. Адже у рекламодавця і споживача вибір є завжди. І ми боремося за нього.
 3. Ми прагнемо забезпечити безперервне зростання бізнесу наших клієнтів. Ми застосовуємо на практиці інноваційні ідеї і ніколи не зупинятися на досягнутому одного разу результаті.
 4. Особлива увага приділяється дослідному напрямку, що допомагає ще краще орієнтуватися в мінливих умовах ринку, точніше прогнозувати поведінку споживачів, бути в курсі всіх актуальних рішень і генерувати нові інструменти впливу для створення більш потужних комунікаційних стратегій для різних напрямків бізнесу.
 5. Ми щодня спілкуємося з нашими партнерами і спільно знаходимо відповіді на постійно виникаючі виклики. Все, що ми робимо, має вимірюваний результат, і справа не тільки в найкращій ціні пункту рейтингу – наша робота в поєднанні з іншими маркетинговими зусиллями націлена на зростання продажів, зростання знання брендів, на зміну ставлення споживача до продуктів і послуг.
 6. Працюючи багато років разом згуртованою командою, ми щорічно проходимо через десятки тендерів, завдяки чому вчимося, вдосконалюємось і оновляємося, але залишаємося незмінними в своєму ставленні до якості створюваного продукту і надаються нашим клієнтам послуг.

Вміле комбінування всіх видів медібаїнгу

Переваги радіо як рекламного носія

 1. Масовість аудиторії 58,7% українців щодня і 78,5% щотижня слухають радіо— радіо слухають всі категорії населення
 2. Радіо «націлено» на певну аудиторію (завдяки музичним форматам станцій)
 3. Радіо слухають скрізь: вдома, в машині, на роботі
 4. Тимчасовий та географічний таргетинг
 5. Реклама «як фон» не дратує.Радіо можна слухати паралельно з іншими заняттями

Розробка та реалізація комплексних стратегій просування в діджитал на основі глибокої аналітики та професійного медіа-планування.

 1. Проводимо аналіз бізнесу для визначення напрямків зростання прибутковості
 2. Використовуємо передові рекламні рішення завдяки статусу Партнера Google
 3. Надаємо повний сервіс: від створення сайтів та креативу до проведення PR-заходів та SMM.
Форма надіслана