меню

Про нас

Ми – незалежне рекламне агентство з 15-річним досвідом. Ми створюємо рекламні кампанії на перетині media/digital/creative, результатами яких пишаються наші
клієнти.
Ми – рекламне агентство яке динамічно розвивається. Наша команда мобільна і складається з професіоналів, які мають колосальний досвід проведення рекламних кампаній різного рівня складності. Ми володіємо цілим арсеналом інструментів просування та знаємо, як запропонувати комплексне і нестандартне рішення, яке ідеально підходить саме Вам.

- Махатма Ганді
Планування рекламної кампанії

Завданням стратегічного планування в загальному процесі розробки рекламної кампанії є забезпечення відповідності творчих матеріалів та плану їх розміщення, з одного боку, завданням клієнта, а з іншого - запитам і стилю життя потенційних споживачів. Таким чином, стратегічне планування відіграє ключову роль у забезпеченні кінцевої ефективності рекламної кампанії.

 

Вміле комбінування всіх видів медібаїнгу

Закупівля рекламного часу на телебаченні, радіо, рекламних площ в інтернет просторі. Медіа-баїнг від професіоналів своєї справи економить час наших клієнтів і позбавляє їх від різного роду неприємностей: контролю за своєчасною ротацією реклами і за якість спланованих носіїв.

Оцінка якості проведення рекламних кампаній

Оцінка якості проведення рекламних кампаній у медіа, їхньої ефективності з погляду ринкової ситуації і можливостей оптимізації у майбутньому.

Наші переваги

Розробляємо стратегію самої кампанії, її цілей, термінів і методу ведення.
років роботи
на результат
+
реалізованих
проектів
постійних
партнерів
представництв
по Україні

Наші клієнти

Хочете «завоювати» клієнта? Тоді дізнайтеся, чого він хоче, і дайте йому це.
Бажаєте стати нашим клієнтом?
Форма надіслана